Strona główna » Warunki zwrotu produktów
Kategorie

Warunki zwrotu produktów

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący

Link do formularza zwrotu - kliknij tu

 

Adres do zwrotu:

KERD sp.j.

ul. Zwycięska 23

05-250 Radzymin

Polska

Adres e-mail: sklep@kerd.eu

 

Dodatkowe informacje.

 

1. Z zastrzeżeniem pkt 5, Klient który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 30 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wypełnienie i wysłanie formularza zwrotu online.

 

2. W razie odstąpienia od umowy, umowa sprzedaży jest uważana za niezawartą, a klient ma obowiązek zwrócić produkt wraz z dowodem zakupu i numerem zamówienia sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie produktu przed jego upływem.

 

3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

 

4. Termin trzydziestodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia, w którym konsument objął produkt w posiadanie.

 

5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku umowy sprzedaży, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

6. Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży przysługuje zarówno sprzedawcy, jak i klientowi, w przypadku niewykonania przez drugą stronę umowy swojego zobowiązania w terminie ściśle określonym.


7. Sprzedawca ma obowiązek zwrócić środki za zwrócone, nieużywane przedmioty w terminie do 14 dni poprzez system płatności, którego klient użył podczas zakupów lub na konto bankowe w Polsce podane w formularzu zwrotu. Sprzedawca nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem.

 


Przejdź do strony głównej
Ankieta

Proszę pomóż Nam ulepszyć sklep :)

  • Sklep jest świetny i prosty w obsłudze
  • Sklep jest przeciętny
  • Mam trudność w znalezieniu wzoru lub rozmiaru
  • Sklep za długo wczytuje elementy
  • Sklep jest chaotyczny, zniechęca mnie

Prezentacja wazony BOHO